gity.ro   |   gity.cz


Poslať e-mailom

Zpráva byla odeslána. Děkujeme za Váš zájem.
Poslat další.
Kontakt:
E-mail príjemcu:   
Text správy:

GiTy využíva najmodernejšiu satelitnú technológiu

 

1. júla 2008

Najmodernejšiu satelitnú technológiu a možnosti širokopásmového pripojenia využíva spoločnosť GiTy – Slovensko, a. s. pri poskytovaní služieb svojim zákazníkom. Telekomunikačné služby založené na IP protokole tak prinášajú novú dimenziu, sú podstatne kvalitnejšie a dostupnejšie pre široký okruh užívateľov.

Satelitný systém tretej generácie s označením GiTySAT využíva najmodernejšiu satelitnú technológiu s širokou dostupnosťou v rámci celej Európy. Vďaka tomu môže GiTy ako jeden z významných systémových integrátorov poskytnúť svojim zákazníkom moderné služby, založené na IP protokole. Novy satelitný systém dokáže ľahko a efektívne pokryť rozsiahle územie. Práve stopercentná garancia dostupnosti nezávisle na tom, či sa užívateľ nachádza vo veľkomeste, na vidieku, v horách alebo na neobývanom území, je jednou z najväčších výhod satelitnej komunikácie.

„Zákazníkom chceme ponúknuť maximálny komfort v jeho podnikaní a zbaviť ho starostí s dostupnosťou pripojenia. Pre slovenský trh sme pripravili dve nové atraktívne služby. Jednou z nich je služba GiTySAT Internet, ktorá zabezpečí pripojenie do siete Internet vo všetkých lokalitách Slovenska a Európy a je zrovnateľná s bežnými DSL službami pevných sietí. Druhou novinkou je služba GiTySAT Horská chata, prostredníctvom ktorej ponúkame zákazníkom bezdrôtový internet aj v nedostupných oblastiach, kde za bežných okolností nie je možné zabezpečiť online pripojenie“, vyzdvihuje výhody tohto systému Viera Hatarová, PR GiTy – Slovensko, a. s..

Satelitný systém je úplne nezávislý na lokálnej infraštruktúre, zákazník teda nemusí riešiť problémy spojené s nedostupnosťou či malou kapacitou, a nemusí komunikovať s lokálnymi partnermi. Riešenie pochádza od významného svetového dodávateľa satelitných technológií, spoločnosti Hughes Network Systems, s ktorou materská spoločnosť GiTy so sídlom v Českej republike úspešne spolupracuje už viac ako desať rokov. Za túto dobu prešla satelitná technológia veľkým vývojom a služby poskytované cez satelit sa výrazne zdokonalili. Systém je maximálne optimalizovaný pre správu veľkých sietí, ktoré predovšetkým pre stavebné firmy, benzínové čerpacie stanice a spoločnosti s vysokými požiadavkami predstavuje výhodu pri správe intranetovej komunikácie. Veľmi dobré skúsenosti s ním majú napríklad stavebné spoločnosti, ktoré tento systém využívajú na sledovanie výstavby budov a administratívnych komplexov. Vďaka plnej podpore videokonferenčných hovorov tak môžu ušetriť nemalé náklady spojené práve s telekomunikačnými službami.

Spoločnosť GiTy – Slovensko, a. s. pôsobí ako systémový integrátor a dodávateľ telekomunikačných služieb od roku 1992. Univerzálne prostredie pre prenos dát, hlasu a obrazu umožňuje realizovať riešenia „na kľúč“ podľa želaní svojich zákazníkov, čo v praxi znamená výhodu jedného partnera v oblasti dodávky, správy a bezproblémovej prevádzky firemnej infraštruktúry.

 

 

Aktuálna ponuka: