gity.ro   |   gity.cz


Poslať e-mailom

Zpráva byla odeslána. Děkujeme za Váš zájem.
Poslat další.
Kontakt:
E-mail príjemcu:   
Text správy:

Optické kabeláže

 

Optické kabelážne systémy pre LAN siete založené na optických vláknach zabezpečujú najnáročnejšie prepojenia jednotlivých používateľských staníc alebo komunikačných celkov do sieťového prostredia.

Najčastejšie sú optické kabeláže využívané na chrbticové spoje medzi jednotlivými segmentami siete LAN. Samozrejmou súčasťou riešení GiTy sú optické spoje s podporovanou rýchlosťou až 10 Gbps.

Technológie optických vlákien ponúkajú vlastnosti, ktoré nie je možné dosiahnuť inou technológiou, ako je eliminácia rušenia, vysoká spoľahlivosť alebo maximálna výkonnosť. Dnešné nové typy optických vlákien a konektorov a pokrokové technológie spracovania dovoľujú zákazníkovi zvážiť investície do plne optickej siete, ktoré navyše ponúkajú veľmi výhodný pomer cena/výkon v porovnaní s klasickou metalickou technológiou

Parametre optických vlákien podporujú použiteľnosť technológie pre prostredia s významným vonkajším rušením, napríklad v rádiokomunikačných zariadeniach, alebo tam, kde z bezpečnostných a iných dôvodov sa musia minimalizovať vysielané emisie. To sa týka napríklad zdravotníckych zariadení, vládnych, finančných, poisťovacích a iných inštitúcií s veľkou informačnou prevádzkou. Do tejto skupiny môžeme zaradiť aj rozsiahle inštalácie, kde LAN sieť presahuje 100m limit. Kabeláže pracovných miest rieši optika limitom média (MM vlákna 2000m) s najvyššou výkonnosťou prepojenia. Voľba špičkovej výkonnosti, spojená s unikátnymi vlastnosťami optiky, prináša zákazníkovi nadčasové riešenie a tým ochranu jeho investícií.

 

Aktuálna ponuka: