gity.ro   |   gity.cz


Poslať e-mailom

Zpráva byla odeslána. Děkujeme za Váš zájem.
Poslat další.
Kontakt:
E-mail príjemcu:   
Text správy:

Komunikačné služby, riešenia, správa a servis

 

Vytvárame rozsiahle siete prepájajúce miesta v rôznych častiach Slovenska a sveta. Pre spojenie používame satelitné a pozemné trasy. Prevádzka vlastného satelitného riadiaceho strediska (HUB) nám umožňuje optimalizovať náklady.

Prenášame dáta, hlas i obraz. Prevádzkujeme nadštandardné zabezpečenie privátnej siete. Vysokorýchlostné pripojenie do verejných sietí je samozrejmosťou. Garantujeme spoľahlivosť a kvalitu všetkých typov sietí.

Dodávame koncové komunikačné prostriedky umožňujúce prenos kvalitného obrazu a hlasu. Kľúčovým merítkom je pre nás jednoduchosť použitia a komfort užívateľa. U zákazníkov inštalujeme videokonferenčné zariadenia najvyššej kvality (HDTV), ktoré sprostredkujú pocit priameho osobného kontaktu účastníkov videokonferencie. Súčasné zobrazovanie diskutovaných dokumentov je samozrejmosťou. Sme dodávateľom videokonferencií TANDBERG, ktoré majú ľahké ovládanie a bezkonkurenčný zvuk a obraz.

Modernizujeme telefónnu komunikáciu prostriedkami pokročilej IP telefónie. Umožníme priamu komunikáciu IP telefónmi formou služby GiTy Phone, prípadne pripojenie ústredne prostredníctvom služby GiTy Call. Budujeme ucelené IP telefónne riešenia, vrátane číslovacích plánov, prenosu čísiel a dodávok a sprevádzkovania IP managerov, routerov a ústrední. Ušetríme vám náklady na komunikáciu a prepojíme komunikáciu s vaším informačným prostredím prostredníctvom Unified Communications. Návrh a realizáciu služieb IP telefónie vykonávajú špecialisti s certifikáciou CISCO.

Vybudujeme komunikačné riešenie a poskytneme komunikačné služby pre špecifické využitie: v telematických projektoch riadenia dopravy pre monitorovanie líniových stavieb pre monitorovanie rozvodov energií a komodít pre logistiku obchodných reťazcov v zdravotníctve a v mnohých ďalších odboroch.

 

 

 

Aktuálna ponuka: