gity.ro   |   gity.cz


Poslať e-mailom

Zpráva byla odeslána. Děkujeme za Váš zájem.
Poslat další.
Kontakt:
E-mail príjemcu:   
Text správy:

Obojsmerný satelitný Internet od slovenského poskytovateľa

 

Spoločnosť GiTy - Slovensko, a.s. je poskytovateľom obojsmerných satelitných služieb na území Slovenskej republiky. V súčasnej dobe prevádzkujeme niekoľko satelitných hubov, ktoré využívajú zákazníci po celom svete.

 

Satelitný systém GiTySAT

Nový satelitný systém GiTySAT je prevádzkovaný z územia Českej republiky našou materskou spoločnosťou GiTy, a.s. a poskytuje koncovým zákazníkom širokú škálu služieb. Pre firemný sektor je určená služba GiTySAT Intranet, pre zebezpečenie pripojenia pobočiek spoločnosti k centrále.

Pre zber telemetrických dát a najrôznejšie čítače je určená služba GiTySAT Telemetry, ktorá ponúka výhodné pripojenie pre lokality v nedostupných oblastiach. Systém GiTySAT podporuje tiež multicastový prenos veľkých objemov dát.

Vďaka absolútnej nezávislosti na pozemnej infraštruktúre je GiTySAT vhodný ako záložné riešenie pre kritické aplikácie, alebo ako doplnok k primárnej dátovej konektivite. Satelitná sieť GiTySAT je dostupná po celom území Slovenskej a Českej republiky a v ďalších krajinách Central East Europe regiónu.

 

Dohľad nad satelitnou sieťou

Celá satelitná sieť GiTy je proaktívne dohľadovaná a zákazníkom je k dispozícii 24 hodín dohľadové a servisné centrum. Nielen vďaka tomu je tak systém používaný napr. Ředitelstvím silnic a dálnic ČR pre online monitorovanie dopravy na českých dialniciach, ale aj mnohými ďalšími zákazníkmi, ktorí ocenia profesionálne služby GiTy.

 

Na stiahnutie:

Produktový list - na stiahnutie GiTySAT Kameňolom (230 kB, pdf)

 

Aktuálna ponuka: